Karta z życzeniami świątecznymi od Dyrektora Szkoły

"Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy, Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich, Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski ..."

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Przyjaciele….

Nadchodzi czas, gdy spotykamy się przy wigilijnym stole, w gronie rodzinnym, wśród bliskich nam osób, by wspólnie celebrować ten wyjątkowy czas, jakim są święta Bożego Narodzenia. Jest to najbardziej niezwykły i wyczekiwany czas w ciągu całego roku, czas, kiedy dobro przeważa w każdym z nas, i zauważamy, że każdy z nas ma w sobie światło, lub chociaż promyk nadziei. Czas, w którym ta niezwykła magia wypełnia wszystko wokół. Boże Narodzenie to czas nadziei i pojednania. Zapomnijmy o tym co złe, tym co nas trapi, otwórzmy się na to, co daje nam świat, i co my możemy z siebie dać.

Życzymy Wam, abyście zawsze doceniali te najdrobniejsze rzeczy, te małe, ulotne chwile, które tworzą nasze życie, dając nam szczęście. Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze: miłości, radości , spokoju, dużo odpoczynku. Niechaj będzie to czas spełnionych marzeń, zrealizowanych postanowień i zwycięskiej walki z własnymi słabościami. Do zobaczenia już albo dopiero 2 stycznia 2023 r. w zdrowiu, pełni sił i chęci do działania. Pełni nowych nadziei, i wiary, że każdy dzień niesie nam kolejną szansę, a jutro zawsze nadejdzie.

Agnieszka Rutecka z całą Społecznością Szkoły Podstawowej Nr 6 w Grodzisku Mazowieckim

Ps. Podziękowania dla twórców wyjątkowego szkolnego świątecznego spotkania:
Pani Agnieszce, Pani Ali, Pani Oli, Pani Ani, Pani Magdzie oraz chórowi, klasie 2a i czterech osób z 6c  DZIĘKUJEMY – było wyjątkowo pięknie i świątecznie