serduszko WOŚP

W piątek 27 stycznia w naszej szkole panowało wielkie poruszenie! Nadszedł dzień kiedy graliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całej szkole od góry do dołu, przez łącznik na halę, aż po dziedziniec czuć było moc serc! W wielu miejscach było mnóstwo niespodzianek dla małych i dużych, loterie fantowe, stoiska tematyczne, perkusja, ciasta, gorące zupy, karaoke, zumba, zamykanie w bańce, obserwatorium, stanowiska sportowe i wiele, wiele innych atrakcji.  Można było cos zakupić, wylicytować, i miło spędzić czas.

No i hit dnia! Wiceburmistrz Tomasz Krupski w roli Tadeusza z poematu A. Mickiewicza w musicalu p.t  "Zamieszanie w bibliotece". Widowisko o tym, jakie było zamieszanie w bibliotece, gdy nadszedł czas przeprowadzki. Z książek wyskakiwały postacie z bajek i szukały swoich przyjacioł, drugiej połówki lub śpiewały piosenki.
Na koniec szkolnego finału było ognisko z iskierką przyjaźni i światełko do nieba, które błyskało wszystkimi kolorami i dawało radość oraz nadzieję. Wszystkie pieniądze zebrane tego dnia zostananą przekazane do WOŚP. Dziękujemy wszystkim osobom i firmom, które pomogły w zorganiowaniu tego przedsięwzięcia. Szkoła Nr 6 stanęła na wysokości zadania! Brawo my! "Siema"

Zdjęcia Marcin Masalski

Zdjęcia Michał Laskowski