W piątkowy ranek, 4 listopada, dzieci z klasy 0c wzięły udział w specjalnie przygotowanej lekcji języka angielskiego – tym razem świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia dzieci były nie do poznania! Każdy przedszkolak, wspaniale przebrany, zaprezentował swój strój. Wspólnie rozpoznawaliśmy bohaterów (poznaliśmy nowe słownictwo: princess,

king, unicorn, fairy, witch, football player 😉), opisywaliśmy element ubioru, nazywaliśmy kolory i doskonaliliśmy umiejętność przedstawiania się. Po muzycznej przerwie zagościli u nas w klasie bohaterowie z bajek W. Disney` - a konkretnie bajkowe zwierzęta. Sprawnie utrwaliliśmy ich nazwy (a było ich niemało) a następnie wspólnie braliśmy udział w zabawach językowych, quizach i zawodach. Ta lekcja była pełna wrażeń 😊.