Logografika  szkolnego projektu edukacyjnego na Mistrza Tabliczki Mnożenia

Ostatnio w naszej szkole odbył się konkurs na logo Konkursu na Mistrza Tabliczki Mnożenia. Rywalizacja była zacięta i okazało się, że niełatwo było wyłonić zwycięzcę. Pod okiem wielu nauczycieli, m. in. Pań Dyrektorek, Pań od matematyki i plastyki, udało się podjąć trudną decyzję, czyje logo będzie widniało na naszym konkursie.

Spośród wszystkich uczestników: Oliwii Kalicińskiej z kl. 8d, Wiktorii Bieganowskiej z kl. 8b, Marceliny Zarzyckiej z kl. 8b, Karoliny Bęczkowskiej z klasy 7a, Leny Orackiej z kl. 6c - pierwsze miejsce zajęła Marcelina Zarzycka z klasy 8b. Wszystkie uczestniczki otrzymały drobne upominki i zostały docenione ocenami bardzo dobrymi z matematyki za aktywność. Serdecznie gratulujemy każdemu, kto wziął udział, w sposób szczególny Marcelinie i życzymy dalszych sukcesów w tworzeniu grafik komputerowych.
Tak jak tytuł mówi matematyczne życie w naszej szkole toczy się dosyć szybko. Na stronie widnieje już dugi zestaw matematycznej ligi, na który czekamy do 30 listopada, tymczasem dziękujemy wszystkim, którzy rozwiązali zadania z pierwszego zestawu.
Byli to:
Klasy 4: Maciej Bagrowski 4c, Kinga Baśkiewicz 4a, Julia Witkowska 4c, Karolina Pochwicka 4c Antonina Andrzejczuk 4c Antonina Bieniada 4c.
Klasy 5: Adrian Krzyziński kl. 5a, Wojciech Bukat 5a, Marcel Gurgul 5a, Kornel Czarnecki 5a, Natalia Dobrzyńska 5b, Emilia Mierzejewska 5b, Zuzanna Niewęgłowska 5b.
Klasy 6: Gnat Kuba 6a, Janik Aleksandra 6a, Bombalak Patryk 6b, Bors Aleksander 6b, Byliniak Leon 6b, Gozdek Stefan 6b, Krzemiński Karol 6b, Zieliński Borys 6b, Wesołowska Maria 6c, Oracka Lena 6c, Olichwier Łukasz 6c, Nizioł Michał 6c, Wróblewski Bartłomiej 6c.
Klasy 7: Bęczkowska Karolina 7a, Jacyno Józef 7a, Niewęgłowska Emilia 7a, Zegarski Franciszek 7a, Orzeszak Piotr 7b.
Klasy 8: Bartosz Olichwier 8b, Zofia Filipiak 7b, Szymon Bartosiewicz 7b, Adam Włodarski 7b, Martyna Krasińska 8d, Magda Mrozowska 8d, Oliwia Mizińska 8c, Kamila Mizińska 8c, Agata Popeluch 8b, Aleksandra Pawłowska 8a, Sofia Babii 8c, Lena Adamczyk 8a, Zuzanna Walczuk 8c, Filip Kruk 8c, Adam Dobrosz 8c, Franciszek Staciwa 8c, Hanna Loszewski 8c, Mikołaj Fronczak 8b, Hubert Kalicki 8c, Daniel Pałuba 8c, Mateusz Małyszko 8d, Amelia Kiljańska 8c, Kazimierz Rydzewski 8c, Kornelia Domeracka 8a, Dominik Krzyziński 8a.
Bardzo dziękujemy za wasze zaangażowanie, pomysły i twórczość. Jesteście wielcy. Szczegółowe wyniki możecie sprawdzić na gazetce matematycznej przy sali nr 29.
Matematyczne życie nieustannie się toczy…niebawem listopadowe klasowe konkursy na Mistrza Tabliczki Mnożenia…
Dziękujemy za wszystko i czekamy na więcej.
Nauczycielki matematyki